Naše domy


Zde můžete zhlédnout video odrážející celý proces výstavby:

s1Máte stavební pozemek a chcete postavit nový dům?

Existuje příjemná cesta k získání klíčů od nového domova - je to výstavba ve spolupráci s tvůrčím týmem firmy KAGER: naše odborné znalosti i my jsme vám k dispozici před začátkem, v průběhu a po dokončení stavby.

34Zavolejte nám, a my přijedeme na prohlídku Vašeho pozemku.

Naším nejdůležitějším principem je individuální přístup ke každému klientovi. Proto nejprve všechno spolu probereme, získáme informace o Vašich požadavcích, možnostech a životním stylu. Dále vytvoříme nákres a pomůžeme Vám zohlednit všechny Vaše požadavky nebo začneme spolupracovat s Vaším architektem.

efOhodnoťte dům na základě vlastních zkušeností

Nedá se plně zhodnotit dům, dokud ho nenavštívíte. Proto je náš zástupce připraven vzít Vás na prohlídku již postaveného domu KAGER. Toto Vám umožní získání co nejpřesnější představy o domě přímo od jeho majitelů.

ertNavštivte náš závod

Při návštěvě našeho výrobního závodu budete informováni o parametrech a vlastnostech všech materiálů, moderních výrobních technologiích a způsobech výstavby.

44Věnujte pozornost kterémukoli z domů KAGER, představenému na našem reálném staveništi.

Domy KAGER jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jsou promyšleny do posledního detailu a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. I když se tvrdí, že neexistují dva identické domy, jsou všechny vyrobeny ze stejně vysoce kvalitního dřeva s použitím kvalifikovaných pracovních sil a pokročilých výkonných technologií.

retPodpora před zahájením, v průběhu a po dokončení výstavby

Společnost KAGER nabízí podporu ve všech fázích naší vzájemné spolupráce – před zahájením, v průběhu a po dokončení výstavby. Poskytujeme 30 let záruky na konstrukci domu a 3 roky záruky pro případ vzniku možných zjevných vad Vašeho domu.

CZ
EN
РУ