Land for Sale


Prodej, pozemek a komerční areál, 97996 m2, Milovice

Cena: neuvedena
Nemovitost: Pozemky
Typ nabídky: prodej
Vlastnictví: osobní
Plocha: 97996 m2
Okres: Nymburk
Obec: Milovice

Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemku a komerčního areálu v Milovicích, okres Nymburk. V areálu se nachází CNG plnící stanice na zemní plyn se zavedeným provozem plnění osobních a nákladních vozidel včetně kompresoru Aspro, pokladního systému, výdejního stojanu. Celková užitná plocha areálu je 97 996 m², z toho přibližně 30% zpevněné plochy - jsou to panelové plochy určené k parkování nákladních a osobních vozidel, popřípadě skladování materiálu. Dále je zde několik menších staveb před rekonstrukcí a následující nebytové prostory - betonová skladová hala /828 m²/ s betonovou podlahou a dvěma vjezdy pro nákladní vozidla TIR, zděná administrativní budova po rekonstrukci /335 m²/ se vstupní halou, kancelářemi, skladem a WC /je napojena na telefon a internet/. Jsou zde dílny před rekonstrukcí /1 103 m²/ se třemi stáními pro nákladní vozidla s montážní jámou, dílenským zázemím a sklady. Areál je napojený na veškeré inženýrské sítě - elektřinu, vodu, plyn a kanalizaci, je oplocený s možností vjezdu ze čtyř různých stran. Je možné ho využít jako skladové plochy, k provozu nákladních automobilů nebo autobusů, zejména je možný ekologický provoz vzhledem k existenci CNG plnící stanice. Tyto rozlehlé pozemky je možné podle územního plánu využít i jako prostor pro výstavbu bytových a rodinných domů. Areál se nachází na okraji obce a přiléhá k němu asfaltová komunikace vedoucí z Milovic k blízké rychlostní silnici R10, výborná je dostupnost do Prahy nebo Mladé Boleslavi - kolem 20 minut. Cena je k jednání. Nabízíme možnost výhodné hypotéky. Ev.
číslo: 2824.


Prodej, stavební pozemek, 2302 m2, Ořech

Cena: 7.366.400,- Kč za
nemovitost
Nemovitost: Pozemky
Typ nabídky: prodej
Vlastnictví: osobní
Plocha: 2302 m2
Okres: Praha-západ
Obec: Ořech

Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku, Ořech, Praha - západ, 2302 m². Rovinatý pozemek se nachází na okraji zástavby rodinných domů nedaleko centra obce, má veřejnou přístupovou asfaltovou cestu. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. V územním plánu obce je určený pro výstavbu rodinných domů. Na prodej jsou dvě sousední parcely - je možné zakoupit jednotlivě. Obec se nachází v bezprostřední blízkosti Prahy, linky PID zajišťují dopravu k metru. V obci je základní občanská vybavenost. Nabízíme výhodnou hypotéku. Ev. číslo: 4026.


Prodej, stavební pozemek, 5 119 m², Úholičky

Cena: neuvedena
Nemovitost: Pozemky
Typ nabídky: prodej
Vlastnictví: osobní
Plocha: 5119 m2
Okres: Praha-západ
Obec: Úholičky

Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o výměře 5119 m² rozdělený na 5 stavebních parcel s zemním rozhodnutím a stavebním povolením. Pozemek je situován na jižním terasovitém svahu na okraji obce Úholičky u Prahy s
krásným výhledem. Součástí prodeje je developerská společnost s ručením omezeným, dále architektonická studie s vizualizací a projektová dokumentace na 5 samostatných luxusních rodinných domů s předpokládanou cenou 12 až 15 milionů Kč, vybudované inženýrské sítě přímo na stavebních pozemcích a asfaltová příjezdová komunikace. Sítě jsou dimenzované na případnou další výstavbu na sousedních pozemcích, které nejsou ve vlastnictví společnosti. Obec se nachází 4 km severozápadně od Roztok u Prahy, vedou sem linky PID. Cena je k jednání. Nabízíme výhodnou hypotéku. Ev. číslo: 2258.


Prodej, stavební pozemek s nedokončeným developerským projektem RD, 70 574 m2, Milovice

Cena: neuvedena
Nemovitost: Pozemky
Typ nabídky: prodej
Vlastnictví: osobní
Plocha: 70547 m2
Okres: Nymburk
Obec: Milovice
Plyn:
Elektřina: 120V,230V
Voda: dálkový vodovod
Odpad: kanalizace

Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku 70 574 m² a kompletního developerského projektu výstavby rodinných domů v Milovicích. Je rozestavěno 13 rodinných domů s vybudovanými inženýrskými sítěmi. Domy mají jedinečné architektonické řešení, zastavěná plocha jednoho domu je cca 145 m². Celý areál se nachází na mírném jižním svahu, je oplocený, má 3 vjezdy, jsou zde zděné skladové prostory /640 m²/ a dvě stavební buňky. Malá část pozemku je vhodná pro blíže nespecifikovanou obchodní činnost. Na celou výstavbu je vydané platné územní rozhodnutí, pro 1. etapu, tj. celkem 36 RD je vydané platné stavební povolení. Projekt tvoří celkem 3 etapy. Objekt se nachází na klidném místě okraji obce, je zcela obklopený zelení, obec má v plánu vybudovat zde lesopark, cyklostezky, rekreační a sportovní zařízení. Oblast byla zařazena do Národního seznamu evropských významných lokalit - tato přírodní rezervace je unikátní území s bohatým výskytem vzácných rostlin a živočichů, např. divokých koní. Okolní lesy jsou houbařským rájem a místem pro relaxaci. V obci je veškerá občanská vybavenost, Praha je díky PID  dostupná za 20 minut. Cena je k jednání. Nabízíme výhodnou hypotéku. Ev. číslo:
2164.

CZ
EN
РУ