O nás


Friderik KagerZkušenosti, tradice a rodinný podnik

Zkušenosti, tradice a rodinný podnik

KAGER je evropský výrobce energeticky úsporných montovaných staveb ze dřeva a skla se sídlem ve slovinské Ptuji. Rodinný podnik KAGER se ve své činnosti již od r. 1989 řídí hodnotami, jimiž jsou kvalita, celistvost a individuální přístup. Společnost realizuje své projekty ve Slovinsku, Itálii, Německu, Švýcarsku, Francii, na Ukrajině a v Rusku. Zakladatel společnosti Friderik KAGER, vzděláním inženýr, se osobně účastní projektování každého domu.

KAGER – jedinečný důmKAGER – jedinečný dům!

Nabízíme Vám exkluzivní domy luxusní třídy ze dřeva a skla. Domy KAGER se vyrábějí v závodě ve Slovinsku a montáž domu na vybudované základy je prováděna zahraničními odborníky a trvá pouhé 4 dny. Vyrábíme energeticky úsporné, pasivní a aktivní domy s použitím inovačních systémů funkčního zabezpečení domu jako je ventilace s rekuperací tepla, tepelná čerpadla, solární kolektory a heliotermální systémy, jež společně s energeticky úspornou konstrukcí domu vytvářejí komfortní mikroklima a podstatně snižují náklady na provoz domu.

Individuální projektování

Individuální projektování

Každý dům od KAGER je jedinečný, neexistují dva stejné domy, každý je navržen individuálně a jsou v něm zohledněny všechny požadavky kupujícího, ale i konfigurace jeho pozemku. Můžete si zvolit styl vašeho domu ze tří různých linií: hrázděné domy ze dřeva a skla, designérské domy, domy s plochou střechou a domy s bezrámovým zasklením. Technologie umožňuje realizaci obchodních a sociálních projektů v nejkratších termínech a s minimálními provozními náklady.

Vážíte si svého času

Vážíte si svého času?

Navržením domu, designem interiéru, výstavbou od základu počínaje a terénními úpravami a bazénem konče – to všechno včetně kompletního servisu dostanete od evropských profesionálů v prvotřídní kvalitě za pevnou cenu a v nejkratší lhůtě. Tovární výroba domu (prefabricated house) zaručuje přesný soulad s projektem, nejvyšší kvalitu a maximální preciznost každého prvku domu. Technologie suché montáže nám navíc umožňuje stavět v jakémkoliv ročním období a přesně v termínu.

Buďte vítání a důvěřujte námBuďte vítáni a důvěřujte nám!

Již více než 1000 rodin bydlí v našich domech. Dům od KAGER je vyroben z prvotřídního dřeva, všechno je v něm do nejmenších detailů promyšleno. Takový dům je schopen dle našeho přesvědčení uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Udržujeme s nimi dlouholeté přátelské vztahy, jež trvají ještě roky po realizaci projektu. Jsme pro Vás připraveni zařídit prohlídku již postavených domů, která by vám umožnila dozvědět se co nejvíce a udělat si co nejpřesnější představu o domě přímo od jeho majitelů.

CZ
EN
РУ